Lütfen Bekleyin...

Ürün detay

Led Ekran Kiralama

0
Açıklama:

LED ekranlar geçtiğimiz yıllara kadar sadece dış mekan etkinliklerinde kendilerine kullanım alanı bulabilmekteydi. Bunun en büyük nedeni, düşük çözünürlükleri nedeniyle bir minimum izleme uzaklığına sahip olmalarıydı. 15m-20m olarak belirtilen bu mesafeler LED ekranların konser ve miting tarzı organizasyonlar dışında kullanımını oldukça kısıtladı uzun bir süre. Sunum ekranı yerine daha çok video ve kamera görüntüsü için tercih edildiler. Günümüzde, yüksek çözünürlüklü (2mm ve 3mm) LED ekranlar artık her türlü kapalı alan etkinliğinde kullanılmakta. Kapalı mekanlar dışında, gün ışığında kullanılabilir olma özellikleri ile bazı etkinliklerde tek alternatif olan LED ekranlar, farklı özellikler ve büyüklüklerde ekrankiralama.com tarafından temin edilebilmektedir.

Alışveriş merkezleri, sokaklar, şehir meydanları, sunum alanları, konferans salonları, kongreler gibi birçok alanda dokunmatik ekranlar bilgilendirme için büyük rol oynamaya başlamıştır. Daha pratik, detaylı ve dikkat çekici bir şekilde hedeflenen kişilere bilgilerin ulaşmasını sağlayan dokunmatik ekran sistemler neredeyse tüm firmalar tarafından kullanılmaktadır. Kısa süreli ihtiyaç durumunda fuar dokunmatik ekran kiralama hizmetinden yararlanmak firmalara büyük kolaylık sağlamaktadır.

Özellikler:

Fuarlardan sokaklara, mağazalardan televizyon programlarına kadar birçok sektörde dokunmatik ekranlar artık günümüzün ayrılmaz bir parçası haline gelmektedir. Kullanımı kolay ve hızlı olan, zamandan tasarruf sağlayan, estetik görünüme sahip olması ile bilinen dokunmatik ekranlar farklı alanlarda farklı amaçlar için kullanılmaktadır. İş hayatında birçok firmanın dönem dönem dokunmatik ekranlara ihtiyacı olmaktadır. Özellikle sunum, gösteri vb. organizasyon planlaması yapan firmalar, fuarlara katılan firmalar bu dönemlerde kısa dönemli dokunmatik ekran kiralama ihtiyacı duymaktadır.