Lütfen Bekleyin...

Ürün detay

Dokunmatik Ekran Kirala

0
Açıklama:

Dokunmatik Ekran Kiralama

Fuarlardan sokaklara, mağazalardan televizyon programlarına kadar birçok sektörde dokunmatik ekranlar artık günümüzün ayrılmaz bir parçası haline gelmektedir. Kullanımı kolay ve hızlı olan, zamandan tasarruf sağlayan, estetik görünüme sahip olması ile bilinen dokunmatik ekranlar farklı alanlarda farklı amaçlar için kullanılmaktadır. İş hayatında birçok firmanın dönem dönem dokunmatik ekranlara ihtiyacı olmaktadır. Özellikle sunum, gösteri vb. organizasyon planlaması yapan firmalar, fuarlara katılan firmalar bu dönemlerde kısa dönemli dokunmatik ekran kiralama ihtiyacı duymaktadır.

Dokunmatik Ekran Kullanım Alanları

Günümüz artık tamamen bir dijital çağa dönüşmektedir. Bunun bir sonucu olarak da fatura yatırmadan haberleşmeye, eğlenceden bilgi almaya kadar birçok işlem artık ekranlar aracılığı ile sağlanmaktadır. Cep telefonlarında yaygın olarak kullanılan dokunmatik ekran teknolojisi artık gün içerisinde her alanda karşımıza çıkabilmektedir. Hem estetik hem de kolay kullanım sağlayan son teknoloji ile donatılmış dokunmatik ekranlar fuar & organizasyon gibi projelerde firma hakkında bilgilendirme yapabilmek ve çevredeki kişilerin daha kolay dikkatini çekmek için dokunmatik ekranlar sık sık kullanılmaktadır.

Alışveriş merkezleri, sokaklar, şehir meydanları, sunum alanları, konferans salonları, kongreler gibi birçok alanda dokunmatik ekranlar bilgilendirme için büyük rol oynamaya başlamıştır. Daha pratik, detaylı ve dikkat çekici bir şekilde hedeflenen kişilere bilgilerin ulaşmasını sağlayan dokunmatik ekran sistemler neredeyse tüm firmalar tarafından kullanılmaktadır. Kısa süreli ihtiyaç durumunda fuar dokunmatik ekran kiralama hizmetinden yararlanmak firmalara büyük kolaylık sağlamaktadır.

Kablolu veya kablosuz olarak farklı model ve özelliklere sahip dokunmatik ekranlar, kiralama şirketlerinde müşterinin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda temin edilerek müşteriye sunulmaktadır. Etkileşimli iletişimde son derece başarılı rol oynayan ve fayda sağlayan dokunmatik ekranlar, kendi arasında çeşitli modellere ayrılmaktadır.

Kiralama şirketi yetkilileri dokunmatik ekran kullanımı ve modelleri hakkında detaylı bilgiye sahip olmaktadır. Bu nedenle tüm sorularınıza ve problemlerinizde sizlere yardımcı olmakta, kiraladığınız dokunmatik ekran hakkında sizlere detaylı bilgi vererek en iyi, en rahat şekilde kullanmanızı sağlamaktadır. Eğer hangi modeli tercih etmeniz gerektiğini bilmiyorsanız firma yetkililerine kullanacağınız alan hakkında bilgi vererek sizlere en uygun multitouch ekran kiralama seçeneğini sunmasını sağlamanız mümkündür.

Dokunmatik Ekran Kiralama Fiyatları

Kiralama şirketlerinin bünyelerinde, kiralama amacına uygun olarak kullanıma tasarlanmış dokunmatik ekran cihazlar bulunmaktadır. Bu sayede ister kendi ayakları üzerinde durabilen isterseniz de zemin üzerine kurulan, açı ve yönlendirme yapılabilen dokunmatik ekran cihazlar kiralanabilmektedir. Kullanım amacınıza ve kullanım mekanına en uygun hale gelebilen bu dokunmatik ekranlar kiralama şirketleri tarafından birçok farklı alana hizmet etmektedir.

Sokak, meydan, alışveriş merkezlerinde görmeye alışkın olduğunuz dokunmatik ekranların yanı sıra sergi, hastane, fuar alanı gibi mekanlarda da kullanım için kiralanabilen totem kiosk kiralama imkanları bulunmaktadır. Bu modeller kişilerin kullanım amaçlarını en iyi şekilde karşılamak için tasarlanmaktadır.

Birçok şirket, fuara katılacağı dönemlerde dokunmatik ekran kiralama gereği duymaktadır. Özellikle açık havalarda yapılacak fuarlarda bu tür dokunmatik ekranların rahatlıkla kullanılıp kullanılamayacağı merak edilmektedir. Dış mekanlarda kullanmaya uygun, hava şartlarına dayanıklı, toz vb. faktörlerden etkilenmeyen ve gün ışığında parlama gibi problemlere yol açmayan dokunmatik ekranlar rahatlıkla hem dış hem iç mekanlarda kullanılabilmektedir. Dış mekanlarda kullanım için tercih edilen en yaygın modeller arasında yatay kiosk kiralama seçenekleri de yer almaktadır. Bilgilendirme amaçlı olarak sık kullanılan bu modeller fuar girişi, hastane girişi gibi alanlar için ideal görülmektedir.

Dokunmatik ekran kiralama sektöründe kiralama süresi gibi faktörlere bağlı olarak fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Firmalar en kaliteli ve kullanımı kolay dokunmatik ekran garantisi sağladığı gibi aynı zamanda fiyat garantisi gibi konularda da müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Özellikler:

Lütfen ürün Özelliği giriniz."