VİDEOWALL KİRALAMA

2019-09-04 14:36:58

VİDEOWALL KİRALAMA

Videowall, bildiğiniz üzere sizlere iş, eğitim, sağlık gibi birçok alanda teknolojiyi yaşatan ve sizleri gerçekten rahat ettiren görüntü sistemleridir. Bu görüntü sistemleri günümüz zamanında oldukça hızlı bir şekilde yayılmakta ve birçok iş yeri benzeri yerlerde kullanılmaktadır çünkü müşterilerin her zaman ilgilerini çekmektedir ve bulunan yerlerin kaliteli, güvenilir yerler olduğu hakkında kişilere bilgi vermektedir. Aslında birçok fiyat çeşidi bulunan Videowall Görüntü sistemlerinin artık günümüzde kiralama fırsatı bulunmakta ve kullandıktan sonra geri iade edebilme çeşitleri alıcılara verilmektedir. Bu yüzden artık böyle bir kiralama uygulaması olması ile cihazlara fahiş fiyatlar vererek satın almanın önüne geçilmiştir ve alıcılara bu şekilde muhteşem bir kolaylık sağlanmıştır.

KİRALAMAK NEDEN DAHA MANTIKLI:

  • Videowall görüntü sistemleri günümüzde oldukça fazla yaygınlaşması halinde fiyatları yine de yüksek çözünürlükte görüntü kalitesi sunması nedeniyle oldukça yüksek ve gerçekten cep yakıyor. Bu nedenle kiralayarak ödeyeceğiniz fiyatın yarısını ödüyorsunuz ve kullanmaktan vazgeçtiğiniz zamanda geri iade ediyorsunuz bu sayede her zaman kazanan sizler oluyorsunuz.
  • Kiralama ihtimalinin Videowall Görüntü sistemleri içinde bulunması ile en yüksek derecede çözünürlüğe sahip görüntü cihazlarını her zaman daha uygun bir fiyata kullanıyorsunuz ve kullanacağınız yerden asla kalite için tasarruf etmiyorsunuz.
  • Kiraladığınız zaman Videowall Görüntü sistemleri içinde ödeme kolaylığı sunuluyor ve belirlediğiniz zamanlarda kiralama bedelini ödüyorsunuz, bu sayede her zaman daha kazançlı oluyorsunuz.
  • Videowall görüntü sistemlerini satın alabilirsiniz ve kullanabilirsiniz fakat memnun kalmazsanız sizlere geri iade şansı verilmiyor ve sizlerde bu cihazları satmakta oldukça zorlanıyorsunuz çünkü başka bir yerde oldukça fazla bir şekilde bu cihazlarda uyum sorunu meydana geliyor.
  • Kiralama sürenizi her zaman uygun fiyatlı bütçesini ödediğiniz takdirde sizlere istediğiniz kadar kullanım süresi sunuluyor ve bu süre uzatılıyor sizlerde Videowall Görüntü sistemlerini dilediğiniz kadar kullanabilme şansı buluyorsunuz.
  • Kiralama yönteminde her zaman iki tarafında iyiliğini düşünen bir yazı imzalanıyor ve bu yazı sizlerin kiralama bitiş tarihine kadar devam ediyor hatta dilerseniz sözleşmeyi daha fazlada uzatabiliyorsunuz, tamamen size bağlı bir durum.

FİYATLAR HER ZAMAN OLDUKÇA UYGUN:

Videowall Görüntü Sistemleri cihazlarının her zaman fiyatları uygun bir şekilde oluyor ve bu şekilde kiralama yöntemi uygulanıyor çünkü bu sayede daha fazla alıcı çekebilme ihtimali bulunuyor kaliteli markalar tarafından. Fiyatlara bir göz atalım;

  • Dilediğiniz m2 kare şeklinde satılan sizlere Videowall ekranları m2 genellikle 7.000 TL olan bu cihazları, 3.000 TL gibi bir fiyata kiralayabilmeniz mümkün genellikle kiralama için her zaman yarı fiyatı teklif edilse de ne kadar alacağınız Videowall ekrana göre bir fiyat yapılabilir.
  • En az 10 tane olacak şekilde Videowall ekranı kiralarsanız, en az gözden 50.000 TL çıkarmanız gerekmektedir çünkü bu şekilde sizlere en iyi görüntü ve çözünürlüğü içeren Videowall ekranları sunulacaktır.

TERCİH TAMAMEN SİZLERE BAĞLI

Bu durumda hangisini tercih edeceğiniz tamamen sizlere bağlı ve fiyat bütçenize göre en uygununu seçmelisiniz. Şu söyleyeceklerimizi de aklınızdan çıkarmamanız iyi olur;

  • Kiralama yaptığınız takdirde oldukça fazla bir şekilde Videowall ekranlarına dikkat etmeniz gerekmektedir çünkü oldukça hassas bir ekran yapısına sahiptirler. Üzerinde bir çizik meydana gelip gelmediğini sürekli olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Aksi halde ekran kullanılmaz hale gelebilir.
  • Verdiğiniz fiyat her zaman piyasaya göre uygun bir fiyat olsun ve Kiralama yaptığınız ekran sayısına göre güzel ve uygun bir ücret isteyin.